8 cze 2010

Z ONETU: PASUJE COŚ NAPISAĆ

…tylko żem się z deczka sztachnęła tabletusiami* na alergię i strasznie przydżumiona chodzę. Oczy to mam takie, że aż się dziwię, że  żadna życzliwa sąsiadka nie wezwałam policji na mój widok. Alergia chce mnie wykończyć… Nic nie pomaga, no chyba że łeb wsadzam pod kran… wtedy chwilowa ulga, twarz przez chwilę mnie nie swędzi.

Opowiadałam wam jak dostałam kiedyś tajemniczej choroby? Nie wiadomo co to było… oglądali mnie różni lekarze i żaden nie chciał postawić diagnozy ;) Otóż. Jako mały podlotek (z 10 lat miałam) poszłam do koleżanki…. U tej koleżanki poczułam, że coś dziwnego dzieje się z moimi ustami. Koleżanka jak mnie zobaczyła to najpierw głośno krzyknęła, a potem ryknęła śmiechem. Mili państwo – miałam ustana pół twarzy – Angelina Jolie i Günter Verheugen razem wzięci mogliby mi buty czyścić ;) Mama moja aż talerz zbiła jak weszłam się przywitać :) A potem już było z górki… usta zrobiły się normalne, to mi palec spuchł, palec zrobił się normalny, to mi stopa spuchła i tak w kółko przez 1,5 tygodnia. Fajnie, co? Lekarze stwierdzili, że to alergia, ale cholera ich tam wie.

Ale mamy lato, co? Wystawiłam swoje białe kończyny na widok publiczny - nie było tak źle. Bałam się, że słońce zajdzie ale nawet nie. Z resztą mieściłam się w normie na osiedlowym placu zabaw ;) Jutro też idę… jeszcze z tydzień i będę świecić opalenizną i to nie z tubki  ważniak 

U was też tyle komarów? wczoraj w ciągu pół minuty (bo ile może trwać zapięcie dziecka w wózku?) ugryzło mnie 8!!! Litości!!!

A ja szóstkę dostałam! Za wierszyk o Polsce! Ułożyłam dla siostrzenicy M. Strasznie jestem dumna… dawno takiej dobrej oceny nie dostałam. a tym bardziej, że to z polskiego, bo jakoś zawsze wolałam cyferki.

Gutka byliśmy dzisiaj szczepić. Wszedł do przychodni, rozejrzał się, powiedział bu (znaczy, że się boi), zrobił wszystkim papa i sru do drzwi ;) Moja łapusia pokłuta gorączkuje troszkę teraz… ciężka noc mnie czeka…. ciuję to  wstyd 


* napisałam tabletusie, a przeczytałam teletubisie i zastanawiam się, o co mi chodzi ;) W ogóle to przez te tabletki czytam wszystko po 3 razy (niekiedy i to jest mało), coś zatrybić nie mogę. Więc dobranoc!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...