9 lut 2010

Z ONETU: SILNE POSTANOWIENIE

Oj tak nie mam na nic czasu ostatnio, na pisanie szczególnie. Postanowiłam jednak wziąć się ostro za siebie i realizować postawione kolejno cele. Zaczynam więc od bloga i nadrabiam zaległości.

Weekend minął zaskakująco szybko, chociaż M. nie było w domu. Przyjechała do mnie, znaczy się do nas (bo jeszcze dziecko) koleżanka ze studenckiej ławki. Oj dawno się nie widziałyśmy i pomimo ciągłego i dość częstego kontaktu, fajnie było spotkać się na żywo.

Wczoraj natomiast miałam spotkanie z dziewczynami z podstawówki. Taką mieliśmy sobie paczkę, kilka dziewczyn i kilku chłopców. Panowie dali ciała, ale dziewczyny po kilkunastu latach znowu RULEZ!

Tak, tak! Mam naprawdę piękne koleżanki. Nawet po cichu im zazdroszczę, że takie cudownie zadbane, wyfryzowane i wystylizowane.  (co dziwnie-wszystkie bezdzietne). Ale spoko,spoko, niektórym się to skończy niedługo! :) Zobaczą jak to fajnie suszyć głowę, kiedy dziecko próbuje przegryźć kabel od suszarki, albo nakładać róż oślinionym pędzlem hłe hłe.

Niemniej jednak takie koleżanki–laski świetnie motywują. Otóż postanowiłam zapuścić włosy. 
Ja wiem, że już się do tego zabierałam z 357 razy, ale zawsze jak dopadał mnie kryzys włosów, których nijak nie da się ułożyć, bo ani nie są długie ani krótkie, to zawsze ulegałam (pani Kasiu, zapuszczam włosy, także tak niedużo, żeby tylko dały się ułożyć…… a po 5 min. Yyyyy albo jeszcze troszkę!). No i jeszcze małżonek mnie skutecznie demotywuje (wolę jak masz krótkie włosy). Chociaż de facto nigdy mnie w długich nie widział, bo jak się poznaliśmy to już miałam krótkie. On twierdzi, że widział na zdjęciach i że wystarczy (mają być takie jakie są teraz!). No ja wiem, że te długie prawdziwie słowiańskie blond włosy, coś a la makaron spaghetti mogły się nie najlepiej komponować z parowanymi dżinsami i bluzką z napisem lambada, no ale taka była moda! Z resztą powiem Wam w sekrecie, że na jednym zdjęciu M. ma różowe skarpetki więc nie powinien aż tyle wymagać :) 
Decyzja podjęta!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...